Våre ansatte

Gaula Elektro har fagfolk med spesialkompetanse innen belysning, strømsparing, smarthus, internkontroll, hus og hytteinstallasjoner, landbruk og mye mye mer. Våre eksperter står til din tjeneste.

Ønsker du å jobbe sammen med oss? Så søk da vel! Søknad sendes til jan@gaulaelektro.no.

Jan Ingebrigt Øien

Daglig leder
Mobil: 468 26 705
jan@gaulaelektro.no

Terje Øyan

Faglig leder / internkontroll og termografi
Mobil: 942 62 342
terje@gaulaelektro.no

Odd Egil Skjerdingstad

Saksbehandler / regnskap
Mobil: 915 99 166
oddegil@gaulaelektro.no

Ole Kristian Skårvold

Elektriker/varmepumpe og
aircondition/ F-gass sertifisert
Mobil: 950 77 520
ole@gaulaelektro.no

Reidar Horgøien

Elektriker / Internkontroll og termografi
Mobil: 922 55 940
reidar@gaulaelektro.no

Amanda Johnsen

Elektriker
Mobil: 954 41 621
amanda@gaulaelektro.no

Jo Erik Rogstad

Elektriker/varmepumpe og
aircondition/ F-gass sertifisert
Mobil: 469 72 262
joerik@gaulaelektro.no

Marco Wolden

Elektriker
Mobil: 950 53 089
marco@gaulaelektro.no

Håvard Ramlo

Elektriker / brannvarsling landbruk
Mobil: 406 91 174
havard@gaulaelektro.no

Per Kristian Rognes

Elektriker
Mobil: 917 56 952
perkristian@gaulaelektro.no

Jonas Folstad

Elektriker
Mobil: 415 96 095
jonas@gaulaelektro.no

Bent Iben Bjerkenås

Lærling
Mobil: 97063844
bent@gaulaelektro.no

Ådne Kjelstad

Lærling

Eskil Lind

Montør
eskil@gaulaelektro.no

Marte Åmot

Lærling