Våre ansatte

Gaula Elektro har fagfolk med spesialkompetanse innen belysning, strømsparing og smarthus. Våre eksperter står til din tjeneste!

Terje Øyan

Daglig leder / Installatør

Mobil: 942 62 342

terje@gaulaelektro.no

Odd Egil Skjerdingstad

Saksbehandler / regnskap

Mobil: 915 99 166

oddegil@gaulaelektro.no

Ole Kristian Skårvold

Elektriker

Mobil: 950 77 520

ole@gaulaelektro.no

Geir Stian Pedersborg

Elektriker

Mobil: 401 46 412

geir@gaulaelektro.no

Reidar Horgøien

Elektriker / Internkontroll

Mobil: 922 55 940

reidar@gaulaelektro.no

Marit Konstad

Elektriker

Mobil: 906 16 902

marit@gaulaelektro.no

Jo Erik Rogstad

Elektriker

Mobil: 469 72 262

joerik@gaulaelektro.no

Marco Wolden

Elektriker

Mobil: 950 53 089

marco@gaulaelektro.no

Per Kristian Rognes

Lærling

Håvard Ramlo

Elektriker

Mobil: 406 91 174

havard@gaulaelektro.no