Våre ansatte

Gaula Elektro har fagfolk med spesialkompetanse innen belysning, strømsparing, smarthus, internkontroll, hus og hytteinstallasjoner, landbruk og mye mye mer. Våre eksperter står til din tjeneste!

Jan Ingebrigt Øien

Daglig leder

Mobil: 468 26 705

jan@gaulaelektro.no

Terje Øyan

Faglig leder / internkontroll og termografi

Mobil: 942 62 342

terje@gaulaelektro.no

Odd Egil Skjerdingstad

Saksbehandler / regnskap

Mobil: 915 99 166

oddegil@gaulaelektro.no

 

Ole Kristian Skårvold

Elektriker / Varmepumper

Mobil: 950 77 520

ole@gaulaelektro.no

Reidar Horgøien

Elektriker / Internkontroll og termografi

Mobil: 922 55 940

reidar@gaulaelektro.no

Amanda Johnsen

Elektriker

Mobil: 954 41 621

amanda@gaulaelektro.no

Jo Erik Rogstad

Elektriker

Mobil: 469 72 262

joerik@gaulaelektro.no

Marco Wolden

Elektriker

Mobil: 950 53 089

marco@gaulaelektro.no

Håvard Ramlo

Elektriker / brannvarsling landbruk

Mobil: 406 91 174

havard@gaulaelektro.no

Per Kristian Rognes

Elektriker

 

Mobil: 917 56 952

 

perkristian@gaulaelektro.no

Nils Enodd

Elektriker

 

Mobil: 465 42 496

 

nils@gaulaelektro.no

Jonas Folstad

Lærling

 

 

Bent Iben Bjerkenås

Lærling